הדרכת הורים בהוד השרון

כל הורה נתקל בקשיים בהורות. עצה טובה מאמא או חברה יכולה לשפר את המצב ואולי אף לפתור את הבעיה, אבל לעתים אנו זקוקים ליותר מעצה טובה. לרוב, יש צורך להביא לשינוי של המצב באופן יסודי, ולעתים הצורך בשינוי מהיר הוא הכרחי. האם אתם בכלל צריכים הדרכת הורים? איפה ניתן לקבל הדרכת הורים בהוד השרון?

איך מתחילים? כמה מהר רואים את השינוי? כל השאלות והתשובות!

מחפשים הדרכת הורים בהוד השרון?

אם אתם חווים בעיות ספציפיות עם ילדיכם בהתנהלות בבית או ויכוחים שלא נגמרים שמעכירים את האווירה בבית, אין סיבה להניח לזה ולקבל זאת כמצב נתון. הדרכת הורים היא הדרך הטובה ביותר לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים להורות אפקטיבית שתפתור את הבעיות ותסייע לכם ליצור תקשורת טובה ומעצימה עם הילדים שלכם. אתם מוזמנים להיפגש איתי בקליניקה שלי בהוד השרון.

מי צריך הדרכת הורים? איך תדעו שאתם זקוקים להדרכת הורים?

אנו מקבלים רישיון להחזיק בהגה ולומדים במשך שנים כדי שתהיה לנו תעודת בגרות או תואר אקדמי, אבל אין בית ספר המכשיר אותנו להיות הורים. ההתמודדות בבית יכולה להיות לעתים לא פשוטה, ואם לא מטפלים בבעיה, היא יכולה להחמיר. לכן, התפיסה שלי היא שכל הורה צריך הדרכת הורים, גם הורים שמרגישים שהבעיות במשפחה שלהם קטנות או לא קיימות, וזאת מכוון שידע עוזר לכם להבין את התנהלות היומיומית בבית, את הדינמיקה בבית ובעיקר לבנות מערכת יחסים טובה עם הילדים שלכם. 

באילו בעיות שעולות בבית ניתן לטפל?

אם אתם מרגישים שכל התנהלות היא מאבק כוחות ביניכם לבין הילד.

אם אתם מרגישים שהילד מתנתק מכם ולא משתף פעולה.

מריבות בין אחים.

קשיים בהתנהלות בבוקר.

קשיים בהצבת גבולות לילדים.

קשיים בסמכות ההורית שלכם.

מתבגרים שמתרחקים. 

מרגישים שהאווירה בבית הפכה ללא נעימה.

מריבות וויכוחים שלא נגמרים בבית.

חווים התנהגות שלילית של הילד או בין הילדים . 

מרגישים שמשהו בהורות לא עובד לכם או מתפספס לכם .

מה הדרכת הורים תיתן לכם? ולמה חשוב שכל הורה יעבור הדרכת הורים?

במשפט אחד אפשר לומר כי הדרכת הורים תיתן לכם את כל הידע והכלים הפרקטיים להורות טובה יותר.  הדרכת הורים תיתן לכם את הכלים לתקשורת טובה ויחסים טובים עם הילדים.

ההבנה הראשונה בהדרכת הורים שכל מצב ניתן לשינוי ואינו גזרה משמים, וההבנה השנייה שחשוב להבין שהשינוי מתחיל מכם ההורים ושתפקידכם ליצור את השינוי בבית באמצעות ההדרכה והכלים שתקבלו. 

הדרכת הורים תסייע לכם להכין את ילדיכם בצורה טובה יותר.

הדרכת הורים תסייע לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם התנהגויות של הילדים שלכם הנובעות מהשינויים ההתפתחותיים שהם עוברים באופן טבעי ונורמלי – החל מהגיל הרך, גיל שנתיים הנורא או כל סיטואציה המקשה עליכם בהתנהלות הבית ושאותה הייתם רוצים לשנות, ילד שצועק או מרביץ בבית, ילד שלא מוכן לשתף פעולה, קושי בהרדמה בערב.

הדרכת הורים תסייע לכם ללמוד להגיב להתנהגויות שליליות שהילדים מפתחים – ילדים שאינם מוכנים להכין שיעורי בית, ילדים שאינם מקשיבים לכם או ילד שמסתגר בחדרו ואינו משתף פעולה עמכם, ועם התמודדויות צפויות בחיי ילדים, מעבר לכיתה א', תינוק חדש המצטרך לבית חדש.  

הדרכת הורים תסייע לכם לגדל ילדים מוכנים לחיים: בעלי ביטחון עצמי, עצמאיים, אחראים, אכפתיים ויודעים להשתלב בחברה, אופטימיים וחיוביים.

זה אפשרי, זה ישים וזה עובד! אם תהיו נחושים, תתמידו ותהיה עקביים 

כמה מהר רואים את השינוי כתוצאה מהדרכת הורים?

לרוב פגישת עבודה מתחילה בתיאור הבעיה שאתם נתקלים בה. היא יכולה להיות נקודתית או משהו בהתנהלות הכללית של הבית שיוצר מתחים והתמודדויות לא קלות. במהלך הפגישה אני אלמד עליכם ההורים , הראיה שלכם את ההורות, דרכי התמודדות שלכם. בהמשך אני אדריך אתכם כיצד לפעול. בעזרת הכלים שאתם מקבלים במהלך הדרכת ההורים, ילדיכם יגיבו בהתאם והשיפור בדרך כלל מידי. הורים חייבים לזכור כי המפתח לשינוי נמצא בידיכם – כל עוד אתם פתוחים לראות את הצורה בה אתם מגיבים לילדיכם ומנתחים את התנהגותם, ואתם פתוחים לבצע את השינוי בצורה בה אתם מגיבים להתנהגות שלהם. השינוי יגיע במהירה.

חשוב לזכור שהינכם מחויבים לתהליך, עליכם להיות עקביים ונחושים רק אז תוכלו לראות את התוצאות של הדרכת הורים כבר במהלך הפגישות הראשונות.

למה דווקא הדרכת הורים איתי – ורד רחמן 

אהיה אתכם מהרגע הראשון, משלב אבחון הבעיה או הבעיות, ללמוד על ההורות שלכם, הגדרת המטרות, כלים פרקטיים לעבודה בבית ועד להשגתן המלאה!

אצייד אתכם בידע וכלים פרקטיים לבעיה שעימה באתם וכדי שתוכלו להתמודד בעתיד מול כל קושי או סיטואציה חדשה שתיווצר.

אייעץ לכם בגובה העיניים, אהיה קשובה לצרכים שלכם ההורים וכל זאת באווירה טובה – כמו שהורות צריכה להיות.

אתם מוזמנים ללמוד עוד עלי – הקליקו ורד רחמן

הקליניקה שלי ממוקמת קרוב אליכם בהוד השרון

אז איך מתחילים?

התקשרו אלי 050-9449130 או השאירו את הפרטים שלכם דרך האתר ונצא לדרך המשותפת. שיהיה בהצלחה!