ייעוץ זוגי ברעננה

מרגישים שהתרחקתם זה מזו? הזוגיות היא כבר לא "מה שהיתה"? אין לכם זמן להשקיע בזוגיות? או אולי אבד בכלל הרצון להשקיע בה? אתם לא מרגישים יותר קרובים, מעניינים ומחוזרים על ידי בן או בת הזוג?יועץ זוגי ברעננה

זוגות רבים חווים מציאות זו, ורבים מהם ממהרים להיפגש ולהתגרש. אבל לפני שאתם נפרדים ומתגרשים, תחשבו אם באמת עשיתם הכל כדי להציל את הזוגיות שלכם. 

זוגיות טובה ואיכותית לא מוצאים בקלות. לא כל אדם שנראה בעיניכם אטרקטיבי עשוי להיות פרטנר טוב ונכון בשבילכם. יהיה נכון לאמר בהקשר הזה שלא כל הנוצץ זהב הוא. בדימיון שלנו אולי אנו חווים מציאות זוגית חדשה, אחרת, אוהבת, מפרגנת, מלאת תשוקה – כל מה שחסר לנו בזוגיות הנוכחית. 

אבל בדימיון אנחנו מתמקדים רק במה שטוב, ולא נותנים לדברים מטרידים להפריע לנו לחלום. המציאות היא, שבכל קשר זוגי ייכנסו הלחצים, האילוצים, המחוייבויות, ילדים, פרנסה. 

אם מה שחסר לכם בחיים זה יותר אינטימיות וחזרה לזוגיות נעימה יותר, רגועה יותר, מספקת יותר – אני מזמינה אתכם לבוא אלי לקבל ייעוץ זוגי ברעננה. בואו למצוא שוב את האש שאבדה לכם. 

זוגות רבים נוטים לשים את הזוגיות במקום האחרון ברשימת ה"השקעות" שלהם – אם בכלל (אולי הזוגיות בכלל לא מופיעה ברשימה). כל עוד אנחנו רווקים ומחפשים זוגיות – היא יכולה להיות ממוקמת בראש סדר מעייננו – לפני העבודה, הקריירה, הלימודים והחברים, אולם משום מה יש לנו נטייה להפסיק להשקיע בזוגיות ברגע שהיא כבר נמצאת, וזו טעות גדולה ומשמעותית בחיים שלנו. 

גם בקריירה ובלימודים אנחנו צריכים להמשיך ללמוד, להשקיע, להקדיש זמן ומאמץ, כמו שאנחנו מטפחים את הילדים שלנו – דואגים ללימודים שלהם, להעשרה, לחוגים – כך עלינו להשקיע בזוגיות שלנו. זוגיות שלא מתייחסים אליה – קמלה. שום דבר אינו צומח כאשר איננו משקים אותו ונותנים לו את התנאים – הבסיסיים לפחות. 

בני הזוג שלנו יחושו לא אהובים על ידינו, ואולי אף לא רצויים ונטושים, אם לא נשקיע בהם ובמערכת הזוגית. ההשקעה הזאת צריכה להיות באופן קבוע, בדברים קטנים, ובדברים שדורשים מאיתנו קצת יותר מאמץ – לתת מילה טובה, להגיד תודה, להכין לבן הזוג משהו לאכול כשהוא רעב, לתת זה לזה זמן לנוח וזמן פרטי להתאוורר. מחוות אלה ואחרות ישפרו את ההרגשה של שני בני הזוג ויביאו לשיפור המערכת הזוגית.

מתי הזמן להגיע ליעוץ זוגי ברעננה?

חוסר תקשורת

איבוד האינטימיות

שבירת אמון

מריבות שחוזרות על אצמן

בגידות

לא צריך להגיע לשבר גדול כדי להגיע טיפול זוגי, ההמלצה שאתם.ן חשים.ות תסכול שחוזר על עצמו, חוסר אמפטיה טפלו בבעיה שהיא עוד קטנה. למדו לתקשר בצורה נכונה, ללמוד לפרגן ולהעניק אחד לשניה.

אני מזמינה אתכם להגיע ולקבל ייעוץ זוגי ברעננה כדי למצוא שוב את האינטימיות שלכם, ולהעיר את התשוקה ביניכם, שהלכה לאיבוד בין שלל משימות היום-יום. מזמינה אתכם להתקשר 0509449130 או להשאיר פרטים בטופס ואמשח לשוחח איתכם ולענות כל כל שאלה?