על איזה תדר אתה היום?

חוק התהודה

לכול דבר ביקום יש תדר משלו. הכול רוטט. מה שאנו רואים בנפרד, זה בעצם אשליה.  מדובר בספקטרום של גלים אלקטרומגנטים.

בשנת 1899, הצליח ממציא איטלקי, בשם מרקוני, לשלוח אות אלחוטי ראשון. בהמשך ניקולס טסלה המציא את גלי הרדיו, ואמר

"אם אתם שואפים להבין את היקום, חשבו על אנרגיה, תדרים, ותנודות."

אנו חיים באוקיאנוס של תודעה. אני אדם פיסי שיש בו נשמה. אני גם יצור מגנטי.

תבחרו שלוש תכונות שאתם אוהבים בעצמכם תבחרו שלוש מחשבות מגבילות מהילדות. התדר האנרגטי הוא כמו מגנט. מחשבה היא מגנט.

 מחשבה יוצרת מציאות. דומה מושך דומה. המחשבות שלנו המערכת הפנימית שלנו. היא מתמגנטת  לתדר. אנו מהדהדים את זה החוצה, דרך החיבור לרגשות, אמונות, ולמחשבות. 

הגוף הוא כלי. עלינו לנקות את הכלי. נשימות, ומדיטציה ים, וטבע מנקים לנו את התדר. יש הרבה תדרים בחוץ, ואני בעצם אנטנת שידור. נכנסתי לחדר, אני אדע, מי עצבני, מי רגוע, מי עוין. אנחנו סנסור מדויק. עלינו להעלות את הוויברציה שלנו, כדי לשלוח פקודות יותר מדויקות.

מוסיקה יוצרת שינוי תודעתי. ולמילה יש כוח עצום. הניסוי של אימוטו. מדען יפני, שבדק מים, שם טיפת מים מתחת מיקרוסקופ. לכול טיפה הוא נתן כותרת. לטיפת המים שנתנו את הכותרת, אימא תרזה,  היא נראתה כמו יהלום.

לעומת זאת, לטיפת מים אחרת, אמרו, היטלר ומגעיל, והמולקולה נראתה כמו תולעים. אנו חייבים להיות בהרמוניה, עם מה שאנחנו רוצים ליצור.

ואז מה יקרה ?

התדר שלנו, והתדר של היקום, יזהו את עצמם, ויתחברו בהרמוניה. איך יוצרים תדר גבוה יותר בתוכנו ? לזהות מחשבות בנו. לשים לב, באילו תדרים, אנו מזינים את עצמנו, צלילים, תכנים, אנשים, ורגשות.

להשקיע אנרגיה, ולהבין למה אנו פועלים בצורה מסוימת. עם מי אנו מדברים, ועל מה. במה אנו צופים, וכמה. לדייק את הבחירות שלנו בתבונה, בלי לתת לרגשנות הרגעית, לנהל אותנו, עם דרמות ויצריות של אש מתפרצת, שלא כצורך.  לאפשר לעצמנו לשבת לנוח, ולא לעשות כלום.

 ברגעים אלה המערכת שלנו מתחילה לסנכרן את עצמה, עם התדר המקומי שלי. מדובר גם, בגילוי היעוד שלנו. אדם יאמר, רציתי לשיר, רציתי לכתוב. אדם צריך להתחבר למהות הנשמה  הגבוה ביותר שלו. נוכחות כאן ועכשיו. לא להיות בביטול עצמי. בבוקר שאני קם, אני אקשיב לעצמי.

אשאל את עצמי, מה שלומי? הכרת תודה, זהו התדר הכי גבוה שקיים. אשאל את עצמי שתי שאלות, הדבר הכי טוב שקרה לך היום? הדבר הכי פחות טוב שקרה לך היום? ואפעל מחר, לשפר את מה שטעון שיפור.  

 

אנחת רווחה, בבוקר ובלילה. אום, כיול של הגוף צליל, שאעשה אותו בריכוז, שלוש פעמים ברצף. זה בוסט של אנרגיה. מוסיקה זה פלא אחרי חמצן, ומים. זה מעלה תדרים. תדר שמכייל את המוח, 528 הרץ טון דיבור איטי, ונמוך יותר. מדיטציה, היום! לא מדבר אנגלית, או עברית אלא תדרית

היות והמחשבה היא גל אנרגיה קוסמי, שחודר לכול מרחב וזמן, עלינו לחשוב על משהו בתדר הנכון. ואז כול הקירות יפלו. נמשוך אלינו את מה שנרצה. רגשות כמה מילים עליהם, אפשר לכעוס על מישהו אבל לא להישאר עם זה הרבה זמן. ימים חודשים ושנים, כי אחרת זה הופך לאישיות. הרגשות צריכים להיות מיושרים, עם מה שאני רוצה. הם צריכים להיות בהרמוניה, עם המשאלה שלי, להיות ברטט נכון, עם מה שאנו רוצים, ועושים.

מה לדעתכם  מנצח אמונה או רצון ?

אמונות, יותר חזקות בהרבה מרצונות, ומשאלות הם נמצאות בתת מודע שלי. בגיל צעיר, ספגנו אותם, והם ממשיכים להגביל אותנו, בגיל מבוגר. הם לא משרתות אותנו יותר. בואו נערוך רשימת אמונות מגבילות, ונשנה אותם בהדרגה, ובאיטיות.

אז אם אתה רוצה להיות עשיר, ומתנהג כמו קמצן, הרי שאין כאן זרימה.

באו תבחרו שלושה דברים, שבשבילם שווה לכם לקום בבוקר שאתם אוהבים.

בדרך זו, נעלה את התדר.

 

 

 

 

מוזמנים להתקשר

050-9449130

Picture of ורד רחמן

ורד רחמן

עים מאוד – ורד רחמן. אני נשואה ואמא לשלושה. 

מזה 25 שנה אני מלווה ילדים, בני נוער ומבוגרים בהוראת אנגלית, עם התמחות בהפרעת קשב ולקויות למידה. 

משם המשכתי ללא לאות להדרכת הורים. ולא עצרתי שם, כי הבנתי שלפני שאנחנו הורים, אנחנו בני זוג, ומה שקורה בין בני הזוג משליך על ההורות. ולפני שאנחנו בני זוג, אנחנו פרט, כל אחד מגיע עם המזוודה האישית שלו. השאלה היא מה יש במזוודה הזאת? מה אנחנו סוחבים איתנו? האם זה משרת אותנו כבני זוג וכהורים?

בואו איתי ביחד ונעשה סדר בבלאגן. אני פה לתת לכם יד ולהגיע איתכם אל מה שחשוב לכם. לא אשקוט ולא אניח עד שנשיג את מה שאתם מייחלים לו. 

לפוסטים הבאים

הצטרפו לקהילה שלי

מוזמנים לעקוב